GothicMultiPlayer

U nas pograsz Role Play


#1 2011-10-11 21:49:09

Jocun

Moderator

Zarejestrowany: 2011-10-11
Posty: 5
Punktów :   

Lider

Witam, w związku z tym, że aktualnie na rangę o której mowa w tytule postu zasiaduje dziewczynka, która nie ma pojęcia jak odgrywać maga piszę podanie:

Nick: Jocun
Wiek: 21

Mam spore doświadczenie jako gracz RP, 6letnie doświadczenie, odgrywałem sesje na PBFach oraz w światach różnych gier w trójwymiarze. Mam duże wymagania jeśli chodzi o klimat, poza tym mam dużą wiedzę na temat uniwersum Gothica, znam zachowania mieszczanów i każdej innej frakcji. Najbardziej jednak interesuje mnie frakcja magiczna, głównie dlatego że jest ona trudna do odgrywania i trzeba mieć naprawdę sporo oleju w głowie, żeby móc przynajmniej na średnim poziomie odegrać taką postać.
Będę w miarę aktywny ale mam pracę więc z pewnością nie będę wysiadywał 24/7 na serwerze także jeżeli zostanie moje podanie zaakceptowane to proszę o wyrozumiałość. Z góry dziękuję.

Pozdrawiam i proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

P.S. Miało być w tytule "Arcymistrz Kręgu Ognia" ale z nerwów przez to mulenie forum źle napisałem.

Ostatnio edytowany przez Jocun (2011-10-11 22:00:20)

Offline

 

#2 2011-10-11 22:05:27

Siwy

Administrator

Zarejestrowany: 2011-10-11
Posty: 15
Punktów :   

Re: Lider

Oczywiście dostajesz tego Lidera bo jako jeden z niewielu ogarniasz to wszystko i myślę, że nie będzie z tym problemu. Zaraz dam instrukcje co musisz napisać(jakie tematy).

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.inkwizycja.pun.pl www.deathl2.pun.pl www.pawecik.pun.pl www.mksrpyskowice.pun.pl www.krysztalglinojeck.pun.pl